Қызметте аброй тілеймін

102

Құрметті достар! 10 қаңтарда өткен сайлауда біздің қозғалыстың бірқатар белсенді мүшелері Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстардың, қалалар мен аудандардың мәслихаттарының депутаттары болып сайланды.

«ЖАҢАРУ «сыбайлас жемқорлыққа қарсы жалпыұлттық қозғалысының» барлық мүшелері мен жақтастарының атынан Сіздерді осы айтулы мәртебемен құттықтаймын.

Сіздерге зор денсаулық, бастамаларымызды ілгерілету мен белсенді ұстаным, сондай-ақ депутаттық қызметте табыс тілеймін.

 

Оралбай Әбдікәрімов,

«ЖАҢАРУ» РҚБ төрағасы»

 

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Депутаттары:

  1. Казанцев Павел Олегович
  2. Ерман Мұхтар Тілдабекұлы
  3. Құлшар Мәлік Иманқұлұлы

Ақтөбе облыстық мәслихатының депутаттары:

  1. Амиргалиев Алтынбек Аманович
  2. Бекенов Кұдайберген Елтекұлы
  3. Вишняк Сергей Викторович
  4. Ерғазина Гүлжанат Қойбағарқызы
  5. Масалимова Кулшат Кабылбековна
  6. Сабыр Қайрат Қанатұлы

Батыс Қазақстан облысы қалалық және аудандық мәслихаттарының депутаттары:

1.Бигалиев Арман Маратович Орал қалалық маслихаттың депутаты

2.Исмагулов Рамазан Тастаевич Бәйтерек аудандық мәслихат депутаты

3.Сиражев Салимгерей Калимеденұлы Ақжайық аудандық мәслихат депутаты

4.Суйеугалиев Кадыржан Қаратөбе аудандық мәслихат депутаты

Қызылорда облыстық мәслихатының депутаты:

  1. Тілеп Ібайдулла Тілепұлы

Қызылорда облысы аудандық мәслихатының депутаты:

  1. Әліш Ғазиз Әлмәмбетұлы

Қостанай облыстық мәслихатының депутаттары:

  1. Жұмабаев Дастан Жалбасбайұлы
  2. Жұтаев Махаббат Сагынбайұлы

Қостанай облысы Қостанай аудандық мәслихатының депутаты:

  1. Мешіт Ғазизұлы

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының депутаты:

  1. Клишина Ольга Геннадьевна

Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының депутаты:

  1. Залевский Юрий Иванович

Жамбыл облыстық мәслихаттың депутаттары:

1.Искандиров Мұқаш Зұлқарнайұлы

2.Болатбек Уалихан Болатбекұлы

3.Жетібаев Қайрат Қыдыралиевич

4.Бегалиев Керимкул Мамырович

Тараз қалалық мәслихатының депутаттары:  

1.Мырза-Ғали Эльмира Иниятқызы

2.Жолдасова Орынкыз Копбосыновна

Байзақ аудандық мәслихатының депутаттары:

1.Ақбаев Бактияр Муратович

2.Жамишжанов Алтынбек Миятович

Жуалы аудандық мәслихатының депутаты:

1.Тлеубеков Ергали Утемисович

Қордай аудандық мәслихатының депутаттары:

1.Нұрсипатов Руслан Маратович

2.Абдраимов Дамир Колхозович

3.Сүгірбай Дамира Маратқызы

Талас аудандық мәслихатының депутаттары:

1.Битенова Үміт Қыранқызы

2.Қартабаев Ғалым Тамабекович

3.Садубаев Кадирбек Рыскулович

Тұрар Рысқұлов аудандық мәслихатының депутаты:

1.Арыстанбеков Қанатбек Дакенұлы

Шу аудандық мәслихатының депутаты:

1.Әбенов Жасұлан Әлкенұлы